WARSZTATY - STABILIZACJA STAWU KOLANOWEGO TECHNIKĄ TTA

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty połączone z premierą pierwszego polskiego osprzętu do zabiegów TTA (płyty, klatki, wkręty) wyprodukowanego przez firmę Mikromed.
Operacja stawu kolanowego metodą TTA, to jedna z nowszych, a jednocześnie bardzo popularnych metod leczenia zerwania więzadła krzyżowego u zwierząt. Niewątpliwą zaletą tej techniki operacyjnej jest szybki powrót pacjenta do pełnej sprawności.

Program warsztatów podzielony zostanie na trzy bloki:
• wprowadzenie do techniki operacyjnej, najczęstsze powikłania oraz podstawy mechaniki przy TTA
• prezentacja materiałów wideo
• warsztaty praktyczne na kadawerach

Każdy z uczestników będzie miał możliwość samodzielnego przeprowadzenia zabiegu TTA. Całodniowe warsztaty praktyczne prowadzone będą jednoosobowo przy maksymalnej liczbie uczestników 5-6 osób.
Prowadzący:
Dr n. wet. Dariusz Niedzielski jest wybitnym specjalistą w dziedzinie neurologii i ortopedii. Absolwent wrocławskiego Uniwersytetu Przyrodniczego, dzięki swojej wiedzy, wysokim umiejętnościom i wieloletniemu doświadczeniu, w pracy zawodowej doskonale wie jak zbudować właściwą relację z pacjentem i jego opiekunem. Stale pogłębia swoją wiedzę medyczną uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach, warsztatach, czy konferencjach. Jest właścicielem jednej z najnowocześniejszych klinik weterynaryjnych w Polsce, skupiającej w jednym miejscu wyjątkowych lekarzy wielu specjalizacji. W trakcie swojej pracy zawodowej dr Niedzielski przeprowadził już blisko tysiąc procedur leczenia zerwanego więzadła krzyżowego w tym metodami TPLO, TTA i Swivelock.